Firma AZ Auto działa w Warszawie od 1985 roku.Możemy Państwu zaoferować wysoką jakość usług naprawczych, przedsiębiorstwo specjalizuje się w markach: Skoda, Volkswagen, Seat Audi oraz Peugeot. Nasze kwalifikacje pozwalają wykonywać proste czynności naprawcze, jak i skomplikowane działania mające duży wpływ na główne podzespoły samochodowe.

Ursus to bardzo wygodna w dojeździe dzielnica, więc każdy zainteresowany bez problemu tam trafi. Nasz serwis VW współpracuje z wieloma pobliskimi sklepami, dlatego części samochodowe mogą być kupowane w ekspresowym tempie. Serwis vw - Warszawa nie ma bardziej profesjonalnego przedsiębiorstwa, które tak solidnie wykonywałoby swoją pracę.
Zapraszamy właścicieli aut: Skoda,VW, Seat,Audi, Peugeot oraz aut innych marek.

 

Naszą główną specjalizacją jest profesjonalna diagnostyka i naprawa samochodów osobowych marki Skoda. Serwis funkcjonuje nieprzerwanie od 1985 roku. W 1991 auto serwis warszawa ursus, został przeniesiony pod obecny adres. W ciągu tych kilkudziesięciu lat, nasza firma, serwis vw warszawa, nieustannie rozwijała się. Efektem tego było dostosowywanie oferty do kolejnych modeli aut marki Skoda, pozostałych marek Grupy VW, a w ostatnich latach – także marki Peugeot.. W 1997 roku działalność auto serwis warszawa, została wzbogacona o sklep z częściami zamiennymi.