Warszawa UrsusSklep znajduje się na jednej z ważniejszych (ze względu na liczbę istniejących na niej firm i przedsiębiorstw) ulic Ursusa, w sąsiedztwie parku. Sklep sąsiaduje z warsztatem samochodowym na tym samym terenie.

Warsztat specjalizujący się w naprawach samochodów marki Škoda i sklep istnieją równolegle już od 1997 roku.

Pomimo bogatej już oferty handlowej obejmującej przede wszystkim części do samochodów marki Škoda (oferujemy także części zamienne do innych marek samochodów zachodnich) liczba dostępnych na miejscu towarów jest stale zwiększana.

Posiadamy części do wszystkich odmian modeli samochodów Škoda: Favorit, Felicia (hatchback, combi, pickup), Octavia I (hatchback, combi), Octavia II (sedan, combi), Fabia I (hatchback, sedan, combi), Fabia II (hatchback, combi), Superb I, Superb II, Roomster, Praktik, Rapid. Na miejscu mamy też bogatą ofertę części do większości modeli marek Volkswagen i Seat. Combi, Superb.

Do wymienionych modeli mamy zarówno części eksploatacyjne, zamienne, elementy wykończeniowe, a także akcesoria dodatkowe.


Warszawa Ursus -
sklep / serwis

Aleja Bzów 60, 02-495 Warszawa

22 667 76 80
602 339 365

az.auto.sc@wp.pl

PON - PT 8:00 - 17:30


Milanówek -
sklep

ul. Królewska 72, 05-822 Milanówek

22 724 51 28
604 124 233

sklep@azauto.com.pl

PON - PT 9:00 - 18:00 , SB 9:00 - 13:00

MilanówekW październiku 2002 roku otwarty został drugi sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami samochodowymi. Znajduje się on przy głównej trasie prowadzącej z Grodziska Mazowieckiego przez Milanówek i Pruszków do Warszawy.

Sklep funkcjonuje na rynku od 2002 roku, kiedy został utworzony przez istniejącą od 1985 roku rodzinną firmę AZ Auto. Specjalizuje się w sprzedaży części samochodowych oraz elementów wymiennych do aut marki Skoda, Volkswagen, Seat i Audi.

Milanówek to miasto, w którym mieści się siedziba sklepu z częściami samochodowymi. Oferowane części samochodowe to najwyższej jakości elementy do samochodów marki Skoda, Volkswagen, Seat i Audi. Sklep z częściami samochodowymi znajduje się na trasie Grodzisk Mazowiecki - Warszawa, w Milanówku, przy głównej ulicy Królewskiej. W sklepie znajdują się elementy wymienne do samochodów. Milanówek, Grodzisk Mazowiecki czy Brwinów to miasta, w których sklep współpracuje z wieloma warsztatami samochodowymi, oferując profesjonalne usługi. W ofercie dostępne są także części do samochodów marek zachodnich i azjatyckich.

Posiadamy także elementy do wszystkich modeli marki Skoda. W zakres usług sklepu wchodzi także zamawianie potrzebnych elementów, które docierają w przeciągu dwóch lub trzech dni. Części samochodowe Milanówek to sprawdzone i solidne elementy. Dzięki nim samochód stanie się o wiele bardziej bezpieczny, a komfort jazdy poprawi się. Oferta handlowa obejmuje przede wszystkim części samochodowe związane z układami: chłodzenia, hamulcowym, jezdnym, kierowniczym, elektrycznym, silnikiem i jego osprzętem a także nadwoziem. Oferujemy także oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, oraz wyposażenie elektryczne i elektroniczne. Mamy również różnego rodzaju akcesoria potrzebne do wykończenia wnętrza samochodu, a także zewnętrznej części nadwozia. Posiadamy części samochodowe do samochodów marki Skoda, Volkswagen, Seat oraz Audi, a na zamówienie również do innych marek. Są to zarówno części eksploatacyjne, zamienne oraz elementy wykończeniowe, na przykład pokrowce na fotele.

Wszystko to dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Milanówek to miejsce, w którym dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego samochodu marki Skoda, Volkswagen, Seat czy Audi.

Dostawcy części